Amazon adidas Originals ZX 700 nike Internationalist 83 men shoes Nike Roshe Run Customize cheap stephen curry shoes for sale online Promo Code for Nike Roshe adidas stan smith eBay wholesale discount oakley sunglasses air jordan 13 for sale adidas ZX 750 SneakerNews Nike Kobe 11 Sale At Best Price Flyknit Womens Nike kobe 11 in Shoes for Men eBay Adidas Torsion Hoodie Men's Onitsuka Tiger Mexico 66 discount Curry MVP Shoes online oakley sunglasses cheap sale Foot Locker New Balance 574 Nike Free Run 5 online Cheap Oakley Youth Sunglasses Cheap Nike Flyknit Trainers Shoes For Sale Online

 ANA SAYFA

 HAKKIMIZDA

 ÜRÜNLERİMİZ

    Pro. Telsizler

    Pwr Telsizler

    Güvenlik Alarm Sist.

    Kablosuz Ses Yayın Sist.

    Siren Anons Sist.

 SERVİS

 REFERANSLARIMIZ

 İLETİŞİM

 

 

 

 

GÜVENLİK ALARM SİSTEMLERİ

ASELSAN 8050 T ALARM İZLEME

8050 T  Alarm izleme sistemiyle eviniz işyeriniz 7 gün 24 saat hırsızlık,yangın vs. karşı  koruma altındadır. Profesyonel bir sistem olan alarm sistemi hem ekonomik hem de en en iyi güvenliği sağlamaktadır.

Sistemimizin kullanımı kolaydır. Alarm sisteminde bulunan detektörler sayesinde alarmınız Anında 365 gün 24 saat hizmet veren Alarm İzleme Merkezine ulaşır ve gerekli yerlere bildirilir.

Alarm izleme merkezimize bağlı bulunan  kurum ve kuruluşlardan gelebilecek çağrı ve alarmları anında değerlendirerek gelen çağrının niteliğine göre özel hat ve telsiz sistemi ile irtibatlandırılmış kolluk kuvvetleri uyarılarak ve hazır bekleyen özel güvenlik teşkilatımız bilgilendirilerek gerekli müdahale en hızlı şekilde yapılmaktadır.

8050T Bilgisayar Denetimli Merkezi Alarm Sistemi; banka şubeleri, benzin istasyonları, kuyumcular, işhanları, alışveriş merkezleri ve konutlar gibi değişik ve çok sayıda aboneden gelecek alarm bilgilerinin, tek bir merkezden izlenebilmesi amacıyla tasarımlanmış, tümüyle modüler yapıya sahip ve genişlemeye açık merkezi bir alarm sistemidir.

Sistem Merkez Birimi, PTT santrallerine yerleştirilecek Abone Bilgi İşlemcileri (ABİ) ve korunacak işyerlerine monte edilecek Abone Kontrol Birimlerinden oluşmaktadır.

Temel Özellikleri

 • ABİ'leri ile iletişim PTT hatları üzerinden şifreli kodlarla sağlanır.
 • Birimler sürekli test edilir.
 • Alarm ve arıza bilgileri en geç 5 saniye içinde görüntülü ve yazılı olarak operatöre bildirilir.
 • Aynı anda birçok alarm birden verilmesi durumunda, sistemde hiçbir karşılık olmaksızın tümü merkez birimi ekranında görüntülenir.
 • Modüler yapıdaki sistem tümüyle elektronik olduğundan güvenilirliği çok yüksektir.
 • Kesintisiz güç kaynağı sayesinde elektrik kesintilerinden etkilenmez.
 • Çevre koşullarının hatlar ve devreler üzerinde oluşturabileceği elektriksel ve elektromanyetik etkilerden korunmuştur.

ABİ’lerin taranması, bilgisayar ekranındaki harita üzerinde izlenebilir.

 

Copyriht ©2007

Tüm hakları saklıdır. Bu site ASKOM Telekominikasyon Limited Şirketi için hazırlanmıştır.

Site meteryalleri ve içerik izinsiz kullanılamaz.

WebMaster : Bilgisarayltd.com