ANA SAYFA

 HAKKIMIZDA

 ÜRÜNLERİMİZ

    Pro. Telsizler

    Pwr Telsizler

    Güvenlik Alarm Sist.

    Kablosuz Ses Yayın Sist.

    Siren Anons Sist.

 SERVİS

 REFERANSLARIMIZ

 İLETİŞİM

 

 

 

 

KAPLOSUZ SES YAYIN SİSTEMLERİ

ASELSAN 8135 Kablosuz Ses Yayın Sistemi, yayını yapan bir Sabit Merkez Telsizi (SMT) ile ses yayınının yapılacağı bölgelere yerleştirilecek Ses Yayın Birimlerinden oluşur. Ses Yayın Birimleri sentezörlü olup, gelişmiş mikroişlemci kontrolü ve Flash Eprom teknolojisi ile dışarıdan programlanabilme özelliğine sahiptir.

Kullanımı kolaydır. Her türlü kontrolü merkezdeki Sabit Merkez Telsizi tarafından yapılabilir. Yüksek gücü ve temiz ses kalitesi ile gürültülü ortamlarda dahi rahatlıkla anlaşılabilir.
Ses Yayın Birimleri merkezden kontrol edilerek bölgesel yayın yapılabilir. İstendiği taktirde merkezden Ses Yayın Birimlerinin tek tek veya gruplar halinde yayın yapması sağlanabilir ve ses seviyeleri ayarlanabilir.

Ses Yayın Birimlerinin frekans ve ton bilgileri ile tüm sayısal kodları, bilgisayarla dışarıdan yüklenir. Ses Yayın Birimleri Telsiz Genel Müdürlüğü ST-001 Standardıyla, Avrupa standartları seviyesindedir.

Genel Özellikler
- Karışımlara ve istenmeyen yayınlara karşı tam koruma. Her alıcı biriminin, Sabit Merkez verici biriminin ve sistemin ayrı ayrı sayısal kod numaraları vardır. Sistemdeki herhangi bir almaç birimi, gelen yayından kendi kod numarasını, sabit merkez biriminin kod numarasını, sistemin kod numarası ve gelen mesajdaki ton bilgisini doğru aldığını kontrol ettikten sonra ses bilgisini hoparlöre aktanr.
- Sistemdeki alıcı ve verici birimlerinin tasarımında ASELSAN'ın kalitesi ispatlanmış 4000 serisi en son teknoloji telsiz ürünleri kullanılmış olup, uzun yıllar servis ve yedek parça desteği garanti edilmektedir .
- Sistemde kullanılan verici birimleri ASELSAN 4031 (VHF/FM) / 4035 (UHF/FM) Sabit Merkez Telsizleridir. Aynı verici birimi ile isterseniz anons yaparsınız, isterseniz telsiz görüşmesi,
- Her türlü çevre koşullarına dayanıklı sağlam ve güvenilir yapı,
- 99 farklı bölgeye ses yayını yapabilme, her bölgeye istenildiği kadar alıcı birimi bağlayabilme ve her bir alıcı birimini istenilen 10 farklı bölgeye dahil etme imkanı,
- Sabit Merkez verici biriminden kontrol ederek sadece istenilen bölgelere yayın yapabilme ve her bölgedeki ses şiddetini ayrı ayrı ayarlama imkanı,
- 8 seviyeli ayarlanabilir ses gücü ve gece / gündüz seçmesi yaparak ses gücünü değiştirme imkanı,
-Yayın başlangıç ve bitiminde sesli uyarı,
- Montaj ve kullanım hatalarına karşı güvenli tasarım,
- Kullanımı çok kolay olup, sistemin her türlü kontrolü Sabit Merkez verici biriminden yapılır.
-Yüksek çıkış gücü (140 W peak) ve üstün ses kalitesi.

 

Copyriht ©2007

Tüm hakları saklıdır. Bu site ASKOM Telekominikasyon Limited Şirketi için hazırlanmıştır.

Site meteryalleri ve içerik izinsiz kullanılamaz.

WebMaster : Bilgisarayltd.com